Witaj na naszym forum!

Przyszły użytkowniku, zarejestruj się teraz na naszym forum, aby uzyskać na nim dostęp do wszystkich funkcji.


Po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się będziesz mógł tworzyć tematy, zamieszczać odpowiedzi do istniejących wątków, konwersować z innymi użytkownikami forum, dodawać reputację użytkownikom, publikować lub aktualizować własne statusy, a także zarządzać w pełni swoim profilem i wiele, wiele więcej...
 

Wuj3k

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wuj3k last won the day on March 30

Wuj3k had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About Wuj3k

 • Birthday 03/21/1996

Informacje profilowe

 • Imię
  Bartłomiej
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miasto
  Zabrze
 • Grupa
  TeczoweKonie
 • System
  Windows 10

Recent Profile Visitors

119 profile views
 1. Nick jakiego używasz: wujas Wiek: 24 Staż gry na serwerze: Kiedyś sporo grałem, od jakiegoś czasu powróciłem do gry na serwerze.. Mam ponad 40 godzin. Czy kiedykolwiek byłeś karany na DarkDayz: TAK (zwykle były to jakieś krótkie muty i było to dawno temu) Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?: TAK. Mod-Chat na W.R DayZ, DayZ-Polska. Znajomość komend oraz funkcji moderatora: TAK. Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Znajomość komend oraz swoje możliwości oceniam nawet wysoko. Kilka razy pełniłem funkcje moderatora/mod-chata, co pozwoliło mi w dużym stopniu nabrać odpowiedniego doświadczenia. Godziny w jakich grasz: Zależy.. Zwykle jest to w godzinach popołudniowych i późno wieczornych. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: Zaczniemy może od tego, że posiadam już doświadczenie, które jest jakby nie patrzeć sporym plusem (tak mi się wydaje). Jestem typem człowieka, który lubi pracować z ludźmi oraz potrafię się dogadać PRAWIE z każdym. Podkreśliłem słowo "prawie", ponieważ nie z każdym dogadać się da. Nie lubię faworyzacji, więc jeśli bym się dostał na ową posadę, to nawet kary dostawałyby osoby z mojej grupy za nieodpowiednie zachowanie. Myślę, że tyle wystarczy - nie ma co lać wody. Pozdro!
 2. Nick jakiego używasz: facebook Wiek: 24 Staż gry na serwerze: Od startu ;d Czy kiedykolwiek byłeś karany na DarkDayz: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?: TAK, Mod-chat na serwerze DayZ-Polska oraz W.R DayZ. Znajomość komend oraz funkcji moderatora: TAK Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Oceniam je bardzo wysoko. Nie gram w tą grę od wczoraj a kilka ładnych lat, co pozwoliło mi nabierać doświadczenia. Godziny w jakich grasz: Zależy od dnia ale zwykle od godzin południowych do późnego wieczora/nocy. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: - mam doświadczenie, które nabywałem latami, - lubię pracować z ludźmi, - powierzone mi obowiązki wykonuje starannie i sumiennie, - nie jestem stronniczy w żadnym wypadku, - jestem osobą dojrzałą.
 3. Nick jakiego używasz: Wuj3k Wiek: 24 Staż gry na serwerze: Serwer dopiero startuje tak więc jeszcze nie miałem jak go nabywać. Czy kiedykolwiek byłeś karany na DarkDayz?: NIE Czy kiedykolwiek sprawowałeś funkcje na MTA?: TAK. Mod-chat na serwerze DayZ-Polska oraz WR-DayZ. Znajomość komend oraz funkcji moderatora: TAK. Oceń znajomość oraz swoje możliwości na MTA: Moim zdaniem są na wysokim poziomie, ponieważ gram w tą grę już kilka ładnych lat. Godziny w jakich grasz: Zależy ale zwykle od południa do późnego wieczora. Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać Moderatorem: - mam doświadczenie, które nabywałem latami, - jestem osobą, która podczas pełnienia jakiejkolwiek "służby" nie trzyma nikogo strony, - jestem dojrzały, - powierzone mi obowiązki wykonuje sumiennie.